سفارش تبلیغ
صبا ویژن
کسی که دانشی را زنده کرد، نمی میرد . [امام علی علیه السلام]
مسجد جامع اسیر
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • رسیدگی به امور بهداشتی مساجد نباید محدود به دهه تکریم باشد

   مسوول بهداشت مساجد و اماکن مذهبی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت : حفظ و ارتقای جایگاه مساجد و رسیدگی به امور بهداشتی آن نباید تنها محدود به دهه تکریم مساجد باشد و باید در طور سال و همه ایام هفته نسبت به تکریم این اماکن و آماده سازی آن برای ورود همه اقشار مردم تلاش کرد.

  به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر اکبر اجرایی در جلسه رسیدگی به امور بهداشت مساجد استان فارس اظهار داشت : رسیدگی به وضعیت بهداشت مساجد و اماکن مذهبی استان با طرح در کارگروه تخصصی سلامت و تغذیه به صورت مناسب تر انجام می شود و وضعیت این اماکن در شان و جایگاه جامعه اسلامی ارتقا می یابد .

  وی اضافه کرد : با بهبود وضعیت بهداشتی مساجد و اماکن مذهبی و ایجاد جاذبه های بیشتر در مساجد می توان علاوه بر مسجد محوری و بازگشت مساجد به عنوان مهم?ترین واحد جامعه اسلامی، بسیاری از امور مردم و جامعه اسلامی را در این اماکن ساماندهی نمود. 

  دکتراجرایی تاکید نمود : مساجد و اماکن مذهبی باید به عنوان جذاب ترین و سالم ترین واحدهای جامعه اسلامی مورد توجه جامعه قرار گیرد و همه آحاد مردم و ادارات و سازمان?های مرتبط با امور مساجد، خود را در بهبود وضعیت بهداشتی سهیم بدانند. 

  دکتراجرایی یادآور شد : هرسال دهه آخر ماه شعبان به عنوان دهه تکریم مساجد نام گذاری شده و برنامه های مختلفی از طرف سازمان?های مرتبط به صورت نمادین در این دهه به منظور بهبود وضعیت بهداشتی مساجد انجام می شود و مردم برای آمادگی بیشتر برای ورود به ماه مهمانی خدا به پاکیزگی بیشتر مساجد می پردازند اما توجه به این نکته ضروری است که حفظ و ارتقای جایگاه مساجد و رسیدگی به امور بهداشتی نباید محدود به دهه تکریم مساجد باشد.  مسجد جامع ::: یکشنبه 93/4/1::: ساعت 6:24 عصر
  نظرات دیگران: نظر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 24
  بازدید دیروز: 20
  کل بازدید :104851

  >>اوقات شرعی <<

  >> درباره خودم <<

  >>فهرست موضوعی یادداشت ها<<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  مسجد جامع اسیر

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<